Ubranka na chrzest dla dziewczynki

Aktywne filtry

Sukienka na chrzest

Chrzest to ważne i podniosłe wydarzenie rodzinne, nic więc dziwnego, że rodzice bardzo poważnie traktują wybór ubrania dla przyjmującego sakrament dziecka. Kiedy do chrztu podawana jest dziewczynka, zwykle wybór rodziców pada na uroczystą, elegancką sukieneczkę. Sukienka na chrzest może być strojna lub skromna, zazwyczaj jest biała lub w jasnych, pastelowych kolorach, lecz zawsze i bezwarunkowo dziewczynka w takiej sukience wygląda uroczo. 

Eleganckie sukieneczki i komplety do chrztu

Mamy w sprzedaży zarówno eleganckie sukieneczki, jak i dziewczęce komplety na chrzest święty. Sukienki są białe, zwiewne, z rozkloszowanym dołem, w którym każda dziewczynka prezentuje się jak mała księżniczka. W kompletach do sukienki dodawana jest odpowiednio elegancka czapeczka, opaska na głowę, bolerko lub galowy płaszczyk. Wybierając taki zestaw nie trzeba się martwić o to, że dzień chrztu zaskoczy Was brzydką pogodą. Do pełnego stroju należy już tylko dobrać odpowiednie body, jasne, niemowlęce rajstopki i buty.

Dziewczęce komplety na chrzest w dobrych cenach

Ubranka na chrzest dla dziewczynki są wyjątkowo ładne, ale zwykle jest to kosztowny strój jednorazowy. Po pierwsze małe dzieci szybko wyrastają ze swoich ubranek, po drugie biała sukienka dla dziewczynki do kostek raczej nie sprawdzają się jako ubiór na co dzień. Mając to na uwadze, postaraliśmy się, aby nasze zestawy na chrzest nie były zbyt drogie. Sukienki i wchodzące w dany zestaw dodatkowe elementy stroju można kupić u nas w przystępnych cenach, bez żalu, że ubranko po chrzcie zostanie odwieszone na wieszak.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło