Pajacyki

Aktywne filtry

Pajacyki niemowlęce

W pierwszych miesiącach życia dziecka żadne ubranie nie sprawdza się tak dobrze, jak niemowlęcy pajacyk. Dopóki dziecko nosi pieluszkę, warto z tego elementu garderoby dla niemowląt korzystać. Tym bardziej, gdy znalazło się fajną ofertę ubranek dziecięcych w sklepie „Od niemowlaka do starszaka”. 

Pajacyki na zimę i lato

Pajacyk z długim rękawem i ze stópkami zastępuje niekoniecznie wygodne dziecięce rajstopki oraz kaftanik. Założony na niemowlęce body, a jednocześnie pod ciepły dresik i kurtkę, dodatkowo chroni malucha przed zimnym wiatrem, chłodem czy nawet siarczystym zimowym mrozem. W przeciwieństwie do ciasno opinających nóżki rajstopek, dół pajacyka nie krępuje dziecięcych ruchów. Za to miękka bawełna przyjemnie otula delikatną i wrażliwą na „gryzące” materiały skórę.

Z kolei na lato można wybrać mniej klasycznego pajacyka na ramiączka lub z krótkim rękawem. Pajacyki tego typu mają też krótkie zamiast długich nogawek. Naturalna bawełna, z której zwykle są wykonane, pozwala delikatnej niemowlęcej skórze oddychać. Pajacyk w letniej wersji sprawdza się więc podczas największych nawet upałów.

Pajacyki dobre na dzień i na noc

Pajacyk świetnie sprawdza się również w charakterze niemowlęcej piżamki. Jest wygodny zarówno dla niemowlaka, jak i dla jego rodzica. Jeżeli trzeba zmienić dziecku pieluszkę lub przebrać go, gdy się zaleje lub spoci, pajacyka można zdjąć i założyć w kilku ruchach. Ponieważ maleńkie dzieci przyzwyczajone są do ciepła w maminych brzuchach, pajacyk z długim rękawem wspólnie z mięciutką kołderką mogą zapewnić im podobne poczucie bezpieczeństwa.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło