Wyprawki

Aktywne filtry

Wyprawka dla niemowlaka, dziewczynki i chłopczyka

99,00 zł
Wyprawka dla niemowlaka, dziewczynki  i chłopczyka skład: 100%  bawełna  1. różowe z szarym kotkiem  2.niebieskie z szarym słonikiem...

Wyprawka niemowlęca

Stało się i za niedługo przywitacie kolejnego członka rodziny? Dziewięć miesięcy minie jak z bicza strzelił, dlatego nie należy marnować czasu na bierne oczekiwanie narodzin. Pora kompletować niemowlęcą wyprawkę, aby być dobrze przygotowanym na ten dzień, w którym maluch pojawi się już na świecie. I tak się składa, że mamy w ofercie kilka ślicznych niemowlęcych kompletów, które jak znalazł przydadzą się w takim momencie.  

Co znajdziesz w naszych wyprawkach dla dzieci?

Otóż wszystko to, co potrzebne noworodkowi od pierwszych dni życia, czyli wygodne niemowlęce śpioszki, kaftaniki, body, czapeczki i antydrapki na rączki. W sprzedaży mamy także idealne na prezent dla niemowlaka zestawy XXL, w skład których wchodzą: pajacyk, body z krótkim rękawem, dwa śliczne kaftaniki, półśpiochy, śliniaczek, czapeczka, chusteczka i antydrapki. Ubranka, które znajdziesz w naszych zestawach, wyróżnia świetna jakość. Wykonane są z pierwszogatunkowych materiałów, ze starannością widoczną w każdym detalu. W ofercie dostępne są przepiękne niemowlęce wyprawki dla dziewczynek i chłopców.   

Zestawy ubrań noworodkowych w przystępnych cenach

Nowe życie to wielka radość i równie wielki wydatek. Oprócz łóżeczka, wózka, niezliczonej ilości pieluch i akcesoriów dziecięcych dochodzi jeszcze kupno ubranek. Ale czy aby na pewno jest sens płacić za nie krocie? No, niekoniecznie, ponieważ noworodki wyrastają ze swoich śpioszków, kaftaników i body w błyskawicznym tempie. Dlatego lepiej wybierać ubrania dla noworodków w ekonomicznych zestawach. Przeważnie ubranka w kompletach można kupić taniej niż pojedyncze egzemplarze każdy z osobna.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło