Ubranka na chrzest dla chłopca

Aktywne filtry

Ubranka na chrzest dla chłopca

Jesteście rodzicami małego przystojniaka, którego właśnie szykujecie do chrztu? Załatwiliście już wszystko – salę, catering, zaproszenia dla gości, ale wciąż nie macie dla synka odpowiedniego ubranka? Tak się składa, że w sklepie „Od niemowlaka do starszaka” mamy m.in. ubranka na chrzest dla chłopca. Są to eleganckie chłopięce komplety zaprojektowane z myślą o tak specjalnych okazjach.

Z jakich elementów składają się nasze chłopięce komplety na chrzest?

Na chrzest dla chłopca polecamy klasyczne garniturki z eleganckim koszulobody oraz kaszkietem na głowę. Takie zestawy zawierają marynarki i spodnie chłopięce w różnych kolorach oraz gładkie lub delikatnie nakrapiane spody. Warto również zwrócić uwagę na czteroelementowy komplet, w skład którego wchodzą: długie spodenki, kamizelka, koszula i mucha. W największym zestawie znajdują się również wygodne rajtuzy pod spodnie, ciepła, niemowlęca kurtka i urocza czapka uszatka. Do zestawów wystarczy dokupić już tylko elegancką parę obuwia dla niemowlaka i Wasz synek będzie na chrzest gotowy. 

Zestawy ubrań chłopięcych na chrzest i inne specjalne okazje

Martwisz się, że kupisz kosztowne ubranko do chrztu, a potem wyląduje ono w szafie? Otóż nasze eleganckie zestawy chłopięce można wykorzystać również na szereg innych specjalnych okazji. Może to być wesele, jubileusz rodzinny, święta lub chrzciny innego maluszka. Ubranko może również poczekać na młodszego braciszka. 

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło