Ubranka na chrzest

Aktywne filtry

Ubranko na chrzest

W życiu jest przynamniej kilka takich momentów, w których każdy powinien prezentować się dostojnie i elegancko. W naszej kulturze takie momenty to na pewno sakramenty święte, w tym chrzty dzieci. Są one jak najbardziej odpowiednią okazją do tego, aby kupić dziecku śliczny zestaw odzieżowy i ubrać dziewczynkę w strojną sukienkę, a chłopca w szykowny garnitur. Dlatego już teraz polecamy przejrzeć nasze ubranka na chrzest dla synka lub córeczki. 

Zestawy ubrań na chrzest dla dziewczynek i chłopców

Mamy w ofercie wiele cudownych sukienek na chrzest dla dziewczynki. Na tę okazję polecamy rozkloszowane, przeważnie białe sukieneczki skompletowane z bolerkiem, płaszczem, subtelną opaską lub czapką. Natomiast w przypadku chłopców najlepiej sprawdza się klasyczny zestaw garniturowyspodnie dziecięce, marynarka (opcjonalnie kamizelka) oraz elegancka wersja niemowlęcego body. W każdym z takich kompletów chłopięcych znajduje się jeszcze idealnie uzupełniająca strój na chrzest muszka. 

Ubranka do chrztu w atrakcyjnych cenach

Bardzo zależy nam na tym, aby każdy rodzic znalazł w naszej ofercie idealne ubranko do chrztu swojego dziecka. Za takie ubranko uważamy produkt, który spełnia oczekiwania również co do niewygórowanej ceny. Dlatego nasze komplety do chrztu można kupić za przystępne kwoty. Wart podkreślenia jest fakt, że w kompletach tych znajduje się większość potrzebnych dziecku elementów odzieży. Do niektórych z nich wystarczy dopasować jedynie rajstopki (ewentualnie skarpetki) oraz buty. 

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło