ikona dostawa

Rodzaje i koszty wysyłki

W naszym dziecięcym butiku online możesz skorzystać z różnorodnych sposobów wysyłki zamówienia. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Zasady wysyłki produktów bezpośrednio ze Sklepu

logo InPost Paczkomaty12,51 zł
logo InPost Kurier13,41 zł
logo InPost KurierPOBRANIE 16,84 złProdukty z kategorii wózki dla dzieci, foteliki, krzesełka, łóżeczka turystyczne, chodziki i huśtawki są wysyłane z innego magazynu losowo wybranym Kurierem In Post.Produkty z kategorii Organizery do przechowywania, Dodatki do pokoju dziecięcego, Worki, Torby oraz Ozdoby do włosów są wysyłane z innego magazynu Przesyłką Kurierską w wysokości 15,98 zł, stąd jeśli zamówisz dowolny produkt z kategorii biżuteria i produkt z innej kategorii, zostanie naliczona dodatkowa opłata do kosztów wysyłki.Darmowa dostawa

Zrób zakupy za min. 150 zł i skorzystaj z darmowej dostawy! Darmowa dostawa dotyczy tylko produktów wysyłanych bezpośrednio ze Sklepu.


Odbiór osobisty

Zamawiając produkty z odbiorem osobistym, możesz odebrać je w naszym sklepie przy ul. Kieleckiej 2 (wejście od ul. Pińczowskiej) w Jędrzejowie (28-300). Odbiór osobisty jest możliwy po uprzednim opłaceniu zamówienia online. Zapraszamy:

- od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00,

- w soboty w godzinach 9:00-14:00.  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło