Bluzy

Aktywne filtry

Bluza w kolorze szarym w czarne paseczki NUNU

103,55 zł 109,00 zł -5%
Bluza w kolorze szarym w czarne paseczki NUNU Nowy model bluzy z doszytym dołem i rozporkami  Modny wzór  Rękaw długi wygodna i miękka w...

Bluza chłopięca rozsuwana z wilkiem na plecach-...

79,00 zł
Bluza dla chłopca w uwielbianym przez wszystkich modelu. Ma dużą grafikę wilka na tyle, co wyróżnia ją spośród typowych basiców Skład:...

Bluzy chłopięce

Luźne, zapewniające pełną swobodę bluzy to must have w każdej szafie chłopięcej. Jest to jeden z tych elementów garderoby, po który chłopcy sięgają najczęściej. Bluza to synonim wygody, a wygoda w życiu każdego młodego człowieka jest niezwykle istotna. Czy to na boisku sportowym, czy to w przedszkolu lub szkole, czy to na placu zabaw, dziecko powinno czuć komfort zapewniony przez niekrępującą ruchów odzież. Ta cecha należy do wszystkich bez wyjątku bluz chłopięcych, które są miękkie, obszerne i ciepłe. 

Bluzy rozpinane i wkładane przez głowę

Mamy dla chłopców zarówno luźne bluzy rozpinane, jak i bluzy wkładane przez głowę. Oferowane przez nas produkty posiadają humorystyczne napisy lub chłopięce aplikacje graficzne. Nie brakuje również modnych bluz z postaciami popularnych gier komputerowych. Ta różnorodność bluz sprawia, że trafiamy w różne upodobania modowe chłopców. Poza tym mamy bluzy dla mniejszych i większych dzieci. Fajne bluzy znajdą u nas nawet 15- i 16-latkowie. 

Dlaczego zawsze warto mieć bluzę chłopięcą pod ręką?

Idziecie do szkoły, na spacer, na basen lub zawody sportowe – nie zapomnijcie o ciepłej chłopięcej bluzie. Klasyczna, rozpinana bluza z kapturem czy też typowa bluza kangurka z powodzeniem zastępuje wiosenną lub letnią kurtkę. Bluza przydaje się w chłodne dni i spędzane na świeżym powietrzu wieczory. Jej miękki materiał daje mnóstwo ciepła, otulając dziecięcą skórę. Natomiast obszerny kaptur bluzy nie dopuszcza do przewiania głowy, zapobiegając chorobom zatok i przeziębieniom. 

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło