Koszule

Aktywne filtry

Koszula dla chłopca

W żadnej chłopięcej szafie ubrań nie powinno zabraknąć koszul. Jest to element chłopięcej odzieży, który przy wielu okazjach przydaje się niemowlakom, przedszkolakom, a tym bardziej dzieciom chodzącym do szkoły. Każde rozpoczęcie i zakończenie roku, apele i występy przed publicznością oraz różne uroczystości rodzinne to momenty, w których klasyczna, jednolita koszula dla chłopca sprawdza się najlepiej. Dochodzą do tego mniej oficjalne okoliczności, do których idealnie pasuje chłopcu koszula w paski, drobny wzorek lub kratkę.  

Eleganckie koszule na uroczyste okazje

Korzystając z naszej oferty, kupisz chłopcu m.in. klasyczną koszulę do garnituru. Utożsamiana z elegancją, biała koszula chłopięca to odpowiedni wybór na chrzest, komunię, wesele i tym podobne ważne uroczystości. Ale jeśli nie chcesz się trzymać utartych kanonów, możesz wybrać np. naszą pudrową koszulę w delikatny deseń, wystrzałową koszulę koralową lub białą koszulę w drobne, granatowe kropeczki. Co więcej, każdą z tych koszul Twój syn może nosić zarówno do klasycznych chłopięcych spodni garniturowych, jak i prostych, jeansów lub spodni funkcjonujących pod nazwą chinosy.

Kultowe koszule w kratę  

Namawiamy Cię również do zakupu chociażby jednej chłopięcej koszuli w kratę. Koszule w ten deseń od lat nie wychodzą z mody, ba, mają nawet opinię kultowych. Czerwono-czarna krata to ponadczasowy wzór na ubraniach dla dorosłych i dzieci. Jednak krata to ciekawy motyw ubraniowy, niezależnie od zestawu kolorów. Koszule w kratę najlepiej wyglądają w towarzystwie spodni jeansowych. Jest to idealna stylizacja na co dzień.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło